Dostępność: na magazynie - dostawa 1-7 dni

Nr katalogowy: 1235 

Stara cena: 199,00 zł

Cena: 173,00 zł

ocena użytkowników

ocenaocenaocenaocenaocena

+ dodaj do przechowalni

DI-MODELL  
Kolekcja Di-Modell:Air-Ter-Mer
Marka - Producent:DI-MODELL
Materiał:Skóra wołowai
Faktura paska:Naturalna skóra gładkai
Mocowanie:Teleskop lub sworzeń i
Wodoodporność:Podwyższonai
Długość
Klamerka
Szerokość / długość
Kolor

Paski do zegarków Di-Modell Pilot

Paski Di-Modell Pilot, wysokiej jakości paski do zegarków niemieckiej firmy Di-Modell ze sportowej kolekcji  Air-Ter-Mer. Paski do zegarków ręcznie wykonane z naturalnej skóry wołowej - specjalnie garbowanej, na wierzchu naturalna faktura skóry.

Paski do zegarków Di-Modell Pilot to solidne, mocne, specjalnie impregnowane, jednocześnie estetyczne i bardzo wygodne w użytkowaniu paski do zegarków. Przeszywane podwójnie nicią i pogrubiane na długości. Szerokość pasków zwężana na długości przy klamerce. Klamerka stalowa - sygnowana. Pod sygnowaną klamerką wypuszczona dodatkowo futrówka paska. Paski Di-Modell Pilot polecamy do nowoczesnych i sportowych zegarków typu Chronograph i nie tylko. Paski Di-Modell podnoszą wartość i prestiż każdego zegarka.

Paski do zegarków Di-Modell Pilot są dostępne w specjalnych długościach L do chronografów. Dostępne długości / kolory i szerokości tego rewelacyjnego paska widoczne będą po wybraniu cech z menu po prawej stronie. Z przyczyn technicznych oferowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.

Ze względu na specyfikę produktu prosimy o kontakt e-mail, w celu potwierdzenia dostępności oraz terminu dostawy danego modelu paska.


 


Brak produktów

Brak produktów
Opinie i komentarze na temat produktu "Paski Di-Modell Pilot"

Autor: Bartek Grzelak

Pasek spoko.Teraz mój sikor jest jeszcze bardziej wypasiony.

Ocena:

 
ocenaocenaocenaocenaocena
 [10.0/10.0]
Data dodania: Poniedziałek, 3 Październik 2011 (00:11)
Dodaj nowy komentarz