Dostępność: na magazynie - dostawa 7-14 dni

Nr katalogowy: 1240 

Stara cena: 205,00 zł

Cena: 192,00 zł

ocena użytkowników

ocenaocenaocenaocenaocena

+ dodaj do przechowalni

DI-MODELL  
Kolekcja Di-Modell:Air-Ter-Mer
Marka - Producent:DI-MODELL
Materiał:Skóra cielęcai
Faktura paska:Naturalna skóra gładkai
Mocowanie:Teleskop lub sworzeń i
Wodoodporność:Standardowai
Długość
Klamerka
Szerokość / długość
Kolor

Paski do zegarka Di-Modell Offroad

Paski do zegarka Di-Modell Offroad, wysokiej jakości paski do zegarków niemieckiej firmy Di-Modell. Markowe paski do zegarków ręcznie wykonany z naturalnej skóry cielęcej, specjalnie selekcjonowanej i garbowanej.

Naturalna - gładka faktura skóry - matowana. Futrówka - skóra syntetyczna. Pasek Di-Modell Offroad jest trwały, mocny, estetyczny a jednocześnie bardzo wygodny w użytkowaniu. Pasek do zegarka przeszywany na długości i pogrubiany przy mocowaniu do zegarka - Pull-up. Szerokość paska nieznacznie zwężana na długości przy klamerce, klamerka stalowa - sportowa z podwójnymi języczkami. Pasek Di-Modell Offroad polecamy do nowoczesnych, sportowych zegarków męskich. Paski do zegarków Di-Model podnoszą wartość i prestiż każdego zegarka.

Paski Di-Modell Offroad dostępne są w standardowych długościach L.  Dostępne długości / kolory i szerokości tego rewelacyjnych pasków widoczne będą po wybraniu cech z menu po prawej stronie. Prosimy sprawdzić szerokość mocowania paska przy kopercie. Z przyczyn technicznych oferowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.

Ze wzgledu na specyfikę produktu prosimy o kontakt e-mail, w celu potwierdzenia dostępności oraz terminu dostawy danego modelu paska.


 


Brak produktów
  • Paski Di-Modell Bali Chrono

    Paski Di-Modell Bali Chrono
    Pasek do zegarka Di-Modell Bali Chrono Pasek Di-Modell Bali Chrono 3165, wysokiej jakości pasek do zegarka znanej firmy Di-Modell ze sportowej kolekcji Air-Ter-Mer. Pasek do zegarka ręcznie wyk...
    Cena: 130,00 zł 120,00 zł

     
Opinie i komentarze na temat produktu "Paski Di-Modell Offroad"

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Dodaj nowy komentarz