Dostępność: na magazynie - dostawa 1-7 dni

Nr katalogowy: 1220 

 

Cena: 215,00 zł

ocena użytkowników

ocenaocenaocenaocenaocena

+ dodaj do przechowalni

DI-MODELL  
Kolekcja Di-Modell:Air-Ter-Mer
Marka - Producent:DI-MODELL
Materiał:Skóra cielęcai
Faktura paska:Faktura skóry Aligatorai
Mocowanie:Teleskop lub sworzeń i
Wodoodporność:Standardowai
Długość
Klamerka
Szerokość / długość
Kolor

Paski do zegarków Di-Modell Venezuela

Paski Di-Modell Venezuela, wysokiej jakości paski do zegarków niemieckiej firmy Di-Modell ze sportowej kolekcji  Air-Ter-Mer. Paski do zegarkó ręcznie wykonane z naturalnej skóry cielęcej z trwale tłoczonym wzorem skóry Aligatora.

Paski do zegarków Di-Modell Venezuela to trwałe, mocne, jednocześnie estetyczne i bardzo wygode paski do sportowych zegarków. Paski Di-Modell Venezuela są nitowane przy mocowaniu w kopercie zegarka. Szerokość pasków nieznacznie zwężana na długości przy  klamerce, klamerka stalowa - sportowa. Paski do zegarków Di-Modell Venezuela są dedykowane do nowoczesnych, sportowych  zegarków typu Diesel, Fossil i nie tylko. Paski Di-Modell do zegarków podnoszą wartość i prestiż każdego zegarka.

Paski Di-Modell Venezuela są dostepne w standardowych długościach L. Dostępne długości / kolory i szerokości tych rewelacyjnych pasków widoczne będą po wybraniu cech z menu po prawej stronie. Prosimy sprawdzić szerokość mocowania paska przy kopercie. Z przyczyn technicznych oferowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.

Ze wzgledu na specyfikę produktu prosimy o kontakt e-mail, w celu potwierdzenia dostępności oraz terminu dostawy danego modelu paska.Brak produktów
  • Pasek Di-Modell Bali Chrono 22 mm 3165.28 Brązowy

    Pasek Di-Modell Bali Chrono 22 mm 3165.28 Brązowy
    Pasek do zegarka 22 mm, pasek Di-Modell Bali Chrono 3165.2822  szerokości 22 mm przy kopercie, kolor No.28 - brązowy pasek Di-Modell do zegarka 22 mm. Solidny pasek do zegarka Di-Modell Bali C...
    Cena: 130,00 zł 120,00 zł

     
Opinie i komentarze na temat produktu "Paski Di-Modell Venezuela"

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Dodaj nowy komentarz