Dostępność: na magazynie - dostawa 1-7 dni

Nr katalogowy: 3165 

Stara cena: 130,00 zł

Cena: 120,00 zł

ocena użytkowników

ocenaocenaocenaocenaocena

+ dodaj do przechowalni

DI-MODELL  
Kolekcja Di-Modell:Air-Ter-Mer
Marka - Producent:DI-MODELL
Materiał:Skóra wołowai
Faktura paska:Faktura skóry Aligatorai
Mocowanie:Teleskop lub sworzeń i
Wodoodporność:Standardowai
Długość
Klamerka
Szerokość / długość
Kolor

Pasek do zegarka Di-Modell Bali Chrono

Pasek Di-Modell Bali Chrono 3165, wysokiej jakości pasek do zegarka znanej firmy Di-Modell ze sportowej kolekcji Air-Ter-Mer. Pasek do zegarka ręcznie wykonany z naturalnej skóry wołowej - specjalnie garbowane z trwale tłoczoną fakturą skóry Alligatora. Solidny, mocny, jednocześnie estetyczne i bardzo wygodny w użytkowaniu pasek do zegarka, przeszywany nicią i pogrubiany na całej długości. Szerokość paska nieznacznie zwężana na długości przy klamerce. Klamerka stalowa - sygnowana. Pasek do zegarka Di-Modell Bali Chrono polecamy do nowoczesnych i sportowych zegarków typu Chronograph i nie tylko.

Paski do zegarków Di-Modell podnoszą prestiż i wartość każdego zegarka. Paski do zegarków Di-Modell Bali Chrono dostępne są w standardowych długościach L. Dostępne długości / kolory i szerokości tego rewelacyjnego paska widoczne będą po wybraniu cech z menu po prawej stronie. Przed zamówieniem prosimy sprawdzić szerokość mocowania paska przy zegarku oraz potrzebną długość.

Ze wzgledu na specyfikę produktu prosimy o kontakt e-mail, w celu potwierdzenia dostępności oraz terminu dostawy danego modelu paska.


Brak produktów
 • Pasek Di-Modell Rallye

  Pasek Di-Modell Rallye
  Pasek do zegarka Di-Modell Rallye Oferujemy wysokiej jakości pasek Di-Modell Rallye Waterproof do zegarków. Ręcznie wykonany pasek Di-Modell z naturalnej skóry cielęcej,...
  Cena: 127,00 zł

   
 • Pasek Di-Modell Offroad

  Pasek Di-Modell Offroad
  Pasek do zegarka Di-Modell Offroad Pasek do zegarka Di-Modell Offroad, wysokiej jakości pasek do zegarka niemieckiej firmy Di-Modell. Markowy pasek do zegarka ręcznie wykonany z naturalnej...
  Cena: 175,00 zł

   
Opinie i komentarze na temat produktu "Paski Di-Modell Bali Chrono"

Autor: Remik

Pasek Ok.Dobrze odszyty. Pzdr

Ocena:

 
ocenaocenaocenaocenaocena
 [10.0/10.0]
Data dodania: Sobota, 22 Październik 2011 (17:22)
Dodaj nowy komentarz