Dostępność: na magazynie-wysyłka w ciągu 24 godz.

Nr katalogowy: 1230 

 

Cena: 127,00 zł

ocena użytkowników

ocenaocenaocenaocenaocena

+ dodaj do przechowalni

DI-MODELL  
Kolekcja Di-Modell:Air-Ter-Mer
Marka - Producent:DI-MODELL
Materiał:Skóra cielęcai
Faktura paska:Naturalna skóra gładkai
Mocowanie:Teleskop lub sworzeń i
Wodoodporność:Podwyższonai
Długość
Klamerka
Szerokość / długość
Kolor

Pasek do zegarka Di-Modell Rallye

Oferujemy wysokiej jakości pasek Di-Modell Rallye Waterproof do zegarków. Ręcznie wykonany pasek Di-Modell z naturalnej skóry cielęcej, specjalnie selekcjonowanej i garbowanej. Naturalna - gładka faktura skóry - matowana i perforowana. 

Pasek Di-Modell Rallye to sportowy pasek do zegarka, trwały a jednocześnie bardzo wygodny w użytkowaniu. Pasek Di-Modell Rallye to pasek do sportowych zegarków przeszywany i symetrycznie ażurowany na całej długości. Szerokość paska nieznacznie zwężana na długości przy klamerce, klamerki stalowe - sportowe. Pasek dedykowany do nowoczesnych sportowych zegarków męskich.

Paski Di-Model podnoszą wartość każdego zegarka. Dostępne długości / kolory i szerokości tego paska widoczne będą po wybraniu cech z menu po prawej stronie. Prosimy sprawdzić szerokość mocowania paska przy kopercie. Z przyczyn technicznych oferowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.

Ze wzgledu na specyfikę produktu prosimy o kontakt e-mail, w celu potwierdzenia dostępności oraz terminu dostawy danego modelu paska.

 


 


Brak produktów
  • Paski Di-Modell Bali Chrono

    Paski Di-Modell Bali Chrono
    Pasek do zegarka Di-Modell Bali Chrono Pasek Di-Modell Bali Chrono 3165, wysokiej jakości pasek do zegarka znanej firmy Di-Modell ze sportowej kolekcji Air-Ter-Mer. Pasek do zegarka ręcznie wyk...
    Cena: 130,00 zł 120,00 zł

     
Opinie i komentarze na temat produktu "Pasek Di-Modell Rallye"

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Dodaj nowy komentarz